Shadow Corp 21`st

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-19 19:54:30

 Przemo

Administrator

3259101
Skąd: Świerklany
Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 24
Punktów :   

Zasady panujące na naszych spotkaniach

Każda osoba chcąca brać udział w naszych rozgrywkach musi przestrzegać tych ZASAD :!: :!: :!:


1. Bezwzględny zakaz ściągania okularów podczas sesji nawet w safe zone!
2. Osoba trafiona blokuje broń, podnosi ją i kieruje się do safe zone!
3. Egzekwowany będzie bezwzględny zakaz strzelania, jeżeli zostałeś zdjęty, jesteś w safe zone lub podczas przemarszu na miejsce sesji czy tez zbiórki powrotnej!
4. Pod żadnym pozorem nie strzelamy do cywili lub samochodów cywilnych!
5. Jest przyjęta zasada - podchodzisz po cichu na bliska odległość - (przyjęte jest około 5metrów) i mówisz "nie żyjesz" wtedy taka osoba musi zejść na safe zone!
6. Wzajemny szacunek nie będzie tolerowanie obrażania kogoś, dyskryminowanie!
7. Jeżeli dostałeś jedna kulkę w ramie nogę ( w ten skład nie wchodzi korpus [głowa lecz strzały w głowę nie powinny mieć miejsca, oczywiście zdarzają się przypadki]) jesteś uznany za rannego możesz się przemieszczać jednak nie możesz biegać dostanie 2 kulka oznacza śmierć! Jeżeli dostaniesz serie z AEG również giniesz.. (dostanie w broń traktujemy jako ranienie [wtedy również nie możesz biegać]!
8. Każda osoba biorąca udział w zabawie powinna mieć ze sobą stoper! (jeżeli ktoś uzna, że Twój pobyt w safe zone był za krótki ma prawo sprawdzić czas na stoperze!)
9. Jeżeli osoba strzelająca jest pewna swego trafienia, zawodnik który rzekomo dostał powinien to potraktować jako trafienie patrz pkt. 7 !
10. Patrz pkt. 7 ranienie może wyleczyć sanitariusz każdej drużynie przypada po 1! Polega to na przyłożeniu przez niego do rany dłoni i trzymając ja tak przez 15 sekund wtedy osoba może znów wrócić do gry w pełni zdrowa!
11. Wszelkie kłamstwa nie będę tolerowane!
12. Na sesje nie ubieramy 7 koszulek bo dzięki temu nas nie zaboli! Ubieramy się w jak najbardziej cienkie ubrania (oczywiście zależy to od pogody ) !
13. Osoba biorąca udział w sesjach bierze pełna odpowiedzialność za siebie!
14. Przestrzegamy terenu wyznaczonego wcześniej! (wędrowanie po za teren walki wyklucza zawodnika z rozgrywki)
15. Każda osoba na polu walki ma prawo skapitulować i nie będzie z tego powodu dyskryminowana!
16. Broń dopuszczana do rozgrywek nie może przekraczać 550fps!
17. Używanie środków pirotechnicznych musi być uzgodnione z Dowódcami oddziałów!
18. Na sesji każda osoba powinna posiadać odpowiedni strój! Jaskrawą chustę która po „śmierci” zakłada na głowę lub broń!
19. Osoby nie przestrzegające regulaminu będą odsyłane do domu! Daleko przekroczone zachowanie będzie równe z tym że taka osoba będzie mogła zapomnieć o ASG!

Każdy ma to przestrzegać i każdy musi byc z tym zapoznany nie znając tego nie zjawiaj sie nie sesji!


http://asgtube.pl/obrazki/asgtube.png
http://img.userbars.pl/107/21280.gif
http://img.userbars.pl/135/26804.png
"Dulce est pro Patria pugnare" - Słodko jest walczyć za ojczyznę - Stanisław Zółkiewski
"Kiedyś ludzie byli dla siebie bliżsi, broń nie niosła tak daleko.."
"Błogosławiony jesteś Boże który dajesz mi siłę i wolę walki. Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem. Jesteś moją tarczą !"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turbogamehero.pun.pl www.juniorfansubs.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.nider.pun.pl